CRM ، چت بات هوش مصنوعی آروشا
 • CRM ، چت بات هوش مصنوعی آروشا
  • CRM ، چت بات هوش مصنوعی آروشا

  • تهران

توضیحات مختصر

با توجه به پیشرفت روز افزون فناوری هوش مصنوعی در دنیای فناوری اطلاعات، امروزه بسیاری از کسب و کارهای نوپا و یا حتی غول های فناوری اطلاعات همچون Microsoft , IBM , Google و ... اقدام به طراحی محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی کرده اند. در حال حاضر بسیاری از مردم و کسب و کارهای دنیا از مزایای استفاده از این فناوری بهره مند شده اند. اما هیچکدام از محصولات یاد شده سازگاری مناسبی با زبان فارسی نداشته و یا امکان خرید و پشتیبانی برای کاربر ایرانی را ندارند. در این راستا شرکت نداگستردیدنو با تکیه بر دانش متخصصان خود اقدام به طراحی محصول ایرانی مبتنی بر هوش مصنوعی نموده است. هسته این سرویس بصورت تحت وب طراحی شده و می تواند بصورت چت بات یا وب سرویس به مشتریان ارائه گردد. لازم به ذکر است نسخه اولیه این سرویس از نمونه های خارجی موجود عملکرد بهتری از خود نشان داده است، بطوری که قابلیت تشخیص بر اساس شباهت متن ها به یکدیگر را دارا می باشد. همچنین نسخه پیشرفته این محصول با قابلیت پردازش زبان طبیعی فارسی و یادگیری ماشین در دست تولید است و نیازمند جذب سرمایه می باشد.

جزییات طرح

تجارت

متاسفانه در بسیاری از کسب و کارها زمان پاسخگویی به مشتریان بسیار طولانی می شود. همین امر نیز سبب آزرده خاطر شدن مشتریان شده و تبعات سنگینی برای کسب و کارها دارد. در حالی که استفاده از فناوری چت بات هوش مصنوعی می تواند این زمان را به حداقل برساند و سبب جلب رضایت مشتری شود. در حقیقت پایگاه داده ای که برای این محصول تعریف می شود پاسخ تمام سوالات رایج مشتریان را در بر دارد. بنابراین تنها در صورت نیاز به مشاوره ی تخصصی، مسئولان ارتباط با مشتری به ارائه خدمات به مشتریان می پردازند. از این رو پاسخگویی به مشتریان تسریع شده و سبب جلب رضایت آن ها می شود. در حال حاضر این محصول با نام "آروشا" به مشتریان شرکت ارائه شده است. آروشا در حال حاضر توانایی ایجاد یک پایگاه دانش بر اساس سوال و جواب های مورد نیاز یک کسب و کار برای پاسخ گویی به مشتریان را دارد. همچنین در صورتی که سوالی توسط مشتری پرسیده شود و پاسخ آن در پایگاه دانش نباشد، پیام مورد نظر برای اپراتور ارسال شده و با پاسخ دادن به آن، آروشا پاسخ سوال جدید را نیز می آموزد. استفاده از فناوری هوش مصنوعی می تواند تا حد زیادی حجم کار نیروهای پشتیبانی کننده از مشتریان را کاهش داده و وقت آن ها را برای رسیدگی به سایر امور کسب و کارها آزاد تر کند. لذا با یک حساب سرانگشتی میتوان به این نتیجه رسید که استفاده از فناوری هوش مصنوعی می تواند کیفیت کسب و کارها را افزایش دهد.

رشد

توضیحاتی وارد نکردند .

بازار

بازار اصلی شرکت: سایت های سرمایه گذاری، بانکداری کشور، بورس، کسب و کاران اینترنتی، پشتیبانی، دانشگاه ها و مراکز آموزشی، صنعت بازی سازی، وکلا، ارائه دهندگان اینترنت، ارائه دهندگان سیم کارت، ارائه دهندگان فیلم و سایت های موزیک، پزشکی، درمانی، بهزیستی، امور املاک، فروشگاه ها، ارائه دهندگان خودرو و نمایشگاه ها، هتل ها، بازاریابی شبکه ای، ثبت احوال، ارائه پست، دانش آموزان و هر فردی که نیاز به دستیاری 24 ساعته با هر اطلاعاتی که خود و یا سازمان خود به هوش مصنوعی می آموزد تا در راستای اهداف بلند خود گام بردارد و امور فضای مجازی و پشتیبانی خود را به آروشا بسپارد.

آینده

توضیحاتی وارد نکردند .

کاظم زارع
کاظم زارع
ایران

مدیرعامل

زمینه های تخصص
بازارسازی و فروش
محمدرضا ضمیری
محمدرضا ضمیری
ایران

مدیر پروژه

زمینه های تخصص
9 سال سابقه در زمینهIT ، مدیر شبکه، مدیر پروژه، مشاور فناوری اطلاعات.
سجاد عرب خراسانی
سجاد عرب خراسانی
ایران

مدیر فروش

زمینه های تخصص
تحقیق و بررسی نیاز بازار، تشکیل جلسات، مذاکرات
حامد سلطانی
حامد سلطانی
ایران

برنامه نویس پروژه

زمینه های تخصص
12 سال سابقه برنامه نویسی. Frontend, java, backend

تصاویر و ویدیو ها

سوال و جواب

چه سوال هایی در مورد پروژه داریدشما می توانید برای بدست آوردن هر گونه اطلاعات تکمیلی مستقیما با کارآفرینان ارتباط برقرار کنید.

بررسی اجمالی

 • هدف 240001000 میلیون تومان
 • کمترین سرمایه گذاری 32000000 میلیون تومان
 • افزایش سرمایه گذاری 240000000 میلیون تومان
 • دوره های قبلی 1000 میلیون تومان
 • مرحله تحقیق و توسعه
 • نقش سرمایه گذار ساکت