گلوبال اد

توضیحات مختصر

ساخت شبکه ای از تلویزیون ها، پروجکشن ها و دیگر رسانه های فعال در مغازه ها، کلینیک ها، رستوران ها و دیگر واحدهای تجاری و اداری جهت پخش تبلیغات کم هزینه و هدفمند

جزییات طرح

تجارت

اجرای کمپین های تبلیغاتی کم هزینه برای اقشار مختلف صنعت و خدمات- کمپین های تبلیغات هوشمند و هدفمند برای بررسی فیدبک کمپین های تبلیغاتی و حداکثر سازی بازخورد مثبت- ایجاد درآمد برای صاحبان رسانه ها از جمله واحدهای تجاری اداری دارای تلویزیون، ویترین های هوشمند و ...

رشد

در گام اول اقدام به نصب 10 دستگاه و اجرای طرح به صورت پایلوت هستیم. از زمان شروع کار تا لانچ و شروع اصلی پروژه بازه شش ماهه در نظر گرفته شده است. در این مدت شبکه موردنیاز برای مدیریت پخش تبلیغات و وب سایت ها و اپلیکیشن های مورد نیاز ساخته میشود. در پایان شش ماه، برنامه نصب و اجرای 200 دستگاه در شهرهای تهران، اصفهان و مشهد را خواهیم داشت.

بازار

تمامی صنایع و ارائه دهندگان خدمات کوچک و بزرگ که به دنبال ایجاد کمپین های موثر و کم هزینه باشند

آینده

با توجه به بکر بودن موضوع در صورت ورود صحیح به بازار، میتوانیم بخش جدیدی در زمینه تبلیغات ایجاد و گسترش دهیم. همچنین برنامه کار در کشورهای همسایه برای پخش تبلیغات کم هزینه در بازارهای خارجی همسایه در دستور کار فازهای آتی قرار دارد.

وحیدرضا مختارزاده
وحیدرضا مختارزاده
ایران

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر- برنامه نویس full stack- مدیر فنی پروژه

زمینه های تخصص
برنامه نویس- مدیر فنی

تصاویر و ویدیو ها

تصاویر و ویدیو آپلود نکردند.

سوال و جواب

چه سوال هایی در مورد پروژه داریدشما می توانید برای بدست آوردن هر گونه اطلاعات تکمیلی مستقیما با کارآفرینان ارتباط برقرار کنید.

بررسی اجمالی

  • هدف 500 میلیون تومان
  • کمترین سرمایه گذاری 400 میلیون تومان
  • افزایش سرمایه گذاری 450 میلیون تومان
  • دوره های قبلی 50 میلیون تومان
  • مرحله تحقیق و توسعه
  • نقش سرمایه گذار گزارش دهی ماهانه