یاور

توضیحات مختصر

شرح مختصر پروژه: ایجاد بازاری بر اساس روش فروش غیر مستقیم سکویی با اهداف کوتاه مدت و بلند مدت مزیت برتر: 1- دارای سیستم پیش فروش؛ کمک به تأمین مالی و تنخواه فروشگاه ها 2- قابل ارتقاء بودن آستانه سود؛ قابل توافق بودن مقدار سود در ازای هر فروش. آستانه سود قابل چانه زنی است. 3- تولید ارزش افزوده توسط خریدار و فروشنده ؛ جهت بالا بردن قدرت خرید درباره ما با سلام و عرض ادب خدمت شما هموطن عزیز. ما یک گروه هسته فنآور و نو پا و دانش محور و با همکاری افراد پویا و اخلاق در حوزه های فنی و مهندسی در چندین شاخه و اقتصاد فعـال و مستقر در مرکز رُشد دانشگاه گیلان جهت بروز خلاقیت در تمام زمینه ها ی بخصوص انرژی و اقتصاد و کشاورزی هستیم. برنامه های آینده و پروژه های در دست اقدام برای ادامه کار : 1-برنامه ریزی برای ایجاد شغل، برای چند ده نفر تضمینی2-بیمه یکپارچه یاور (سلامت + صنعت حمل ونقل )از راه درآمدهای مازاد

جزییات طرح

تجارت

1-ارائه بستری متفاوت به فروشگاه داران: با عنوان؛ فروشگاه مارکت پلیس با روش؛ خرید و فـروش غیر مستقیم سکویی. قابلیت این نوع فروشگاه: 1-ثبت سفارش خرید مجازی 2- خرید به روش دلخواه خریدار مثلا: خرید حضوری یا غیر حضوری بنا به سلیقه مشتری باشد. مزیتهای برتر مخصوص فروشندگان: 1- سیستم آستانه سود توافقی: یعنی آستانه سود هر کسب بررسی و به بالا بردن آن کمک می کنیم. بصورت آنی 2- سیستم پیش فروش. قبل از آنکه فروشنده کالا را تحویل نماید پولش را دریافت می کند تا تنخواه فروشگاهش تأمین شود. مزیتهای برتر مخصوص خریداران: 1-ارائه سیستم تولید ارزش افزوده؛ قبل از خرید کالا برای افزایش قدرت خرید ارزش افزوده توسط خریدار تولید می شود. 2-انتخاب فروشگاه حتی فروشگاهی که با ما قراردادی ندارد. 3-مدل خرید دلخواه: تعیین فروشگاه ثبت سفارش خرید مجازی (غیر حضوری)+خرید حضوری+ پیش خرید+ عدم پرداخت ریالی هنگام خرید + سیستم شاهد بازار با حضور مدیر حساب یاور اهدف از ارائه این سامانه و فروشگاه : این سیستم، فروشگاه ها و مغازه دارانی که در حاشیه قرار گرفتن را به دنیای بزرگ مجازی” فروش اینترنتی” ترغیب می کند تا کمکی به بیشتر شدن بهره وری و رونق کسب شان می شویم و اِنسجام دادن و ایجاد تمرکز مالی در کل بازار و بالا بردن استعداد بازار از خصوصیات این نوآوری است.

رشد

به لحاظ ابزاری جهت اجرای کامل ایده یا پروژه 100% انجام شده و با زیر ساخت مناسب اما استعجاری و همچنین اگر به این پروژه مساعدت شود و با کمی حمایت مالی خیلی سریع تر رُشد خواهد کرد.

بازار

1- بستن قرارداد با فروشندگان کالا همزمان تعیین مقدار سود برای هر فروش بصورت توافقی. یعنی بالابردن آستانه سود برای بهره وری بیشتر کسب و کار 2- به روش سکویی فروشندگان را به خریداران معرفی می کنیم. 3- سیستم پیش فروش و تولید ارزش افزوده را قبل از خرید کالا ارائه می دهیم. 4- ممکن کردن تولید ارزش افزده جهت افزایش قدرت خرید و پیش خرید کالا را با ابـزار جدید. 5- خرید حضوری کالا توسط خریدار با مقدار ارزش افزوده بدست آمده به روش دلخواه مشتری. تمام

آینده

با این مزایایی که دارد و عملی بودن مزایا بسیار عالی ارزیابی می شود

حسن رجبی
حسن رجبی
ایران

18سال سابقه کار در شرکت های مختلف

زمینه های تخصص
لیسانس حسابداری
بهزاد عابدینی مامودان
بهزاد عابدینی مامودان
ایران

30سال سابقه کار دولتی و خصوصی کارمند وزارت جهاد و اکنون مشغول در بیوتکنولوژی گیلان

زمینه های تخصص
متخصص کامپیوتر
غلامرضا خانکشی پور
غلامرضا خانکشی پور
ایران

استاد دانشگاه و 30سال سابقه کار دولتی و خصوصی کارمند وزارت جهاد و اکنون مشغول در چند دانشگاه و مشاور صنعت مرغ گیلان

زمینه های تخصص
متخصص اقتصاد
حسین امینی
حسین امینی
ایران

18سال سابقه کار دولتی و خصوصی کارمند شهرداری و شرکت خصوصی

زمینه های تخصص
متخصص حسابداری

تصاویر و ویدیو ها

سوال و جواب

چه سوال هایی در مورد پروژه داریدشما می توانید برای بدست آوردن هر گونه اطلاعات تکمیلی مستقیما با کارآفرینان ارتباط برقرار کنید.

بررسی اجمالی

  • هدف 1780000000 میلیون تومان
  • کمترین سرمایه گذاری 50000000 میلیون تومان
  • افزایش سرمایه گذاری 1500000000 میلیون تومان
  • دوره های قبلی 280000000 میلیون تومان
  • مرحله فروش اولیه
  • نقش سرمایه گذار گزارش دهی ماهانه