میکروسکوپ کاغذی

توضیحات مختصر

میکروسکوپ کاغذی از جنس کاغذ مصنوعی بوده و قیمت تمام شده خیلی پایین‌تری نسبت به انواع دیگر میکروسکوپ داراست و همچنین اندازه وحجم کوچک‌تر و بزرگ نمایی حداقل 140 برابر و قابلیت افزایش بزرگنمایی تا 1140 برابر و ایزا کاربرد ایجاد تصویر پروژکتوری را هم داراست ومی‌توان از آن برای ایجاد تصاویر فلورسنتی میکروسکوپی نیز استفاده کرد.

جزییات طرح

تجارت

از مشکلات مهم بخش پژوهش میدانی و یا تشخیص های اولیه برخی آلودگی های محیطی و یا انسانی بویژه در مناطق دور از مراکز تشخیصی، نبود وسیله و یا ابزار سبکی با امکان کارکرد آسان است. از طرفی، در بسیاری از مدارس، دسترسی به میکروسکوپ های نوری به دلیل گران بودن و یا محدود بودن تعداد آن برای دانش آموزان وجود ندارد. از این وسیله می توان برای رفع این مشکلات و نیز آشنایی دانش آموزان با جنبه های مختلف محیط ها و نمونه های زیستی در ابعاد کوچک استفاده کرد. و همچنین در برطرف کردن نقص مالی و کمبود امکانات تشخیص مشاهده ای در مدارس و پژوهش ها و اردوهای علمی می تواند موثر باشد.

رشد

در حال حاضر طرح در مرحله ی تولید است و برای تولید انبوه نیاز به سرمایه گزار دارد تا روند رشد سعودی به خود بگیرد و همچنان آپدیت های بیشتری برای طرح ایجاد شود

بازار

-دانش آموزان 2-دانشجویان 3-دانش پژوهان جوان 4-کودکان 5-مراکز آموزش سلامت

آینده

بازار هدف بسیار عالی در کشور برای طرح میکروسکوپ کاغذی موجود است و میتواند جایگاه خوبی را در بازار تصاجب کند

رضا افشار کاظمی
رضا افشار کاظمی
ایران

زمینه های تخصص
مبتکر
حسین گیتی فر
حسین گیتی فر
ایران

زمینه های تخصص
مبتکر
زهره جهان افروز
زهره جهان افروز
ایران

زمینه های تخصص
دکترای سلولی و مولکولی
نگین وحدتی
نگین وحدتی
ایران

زمینه های تخصص
مبتکر

تصاویر و ویدیو ها

سوال و جواب

چه سوال هایی در مورد پروژه داریدشما می توانید برای بدست آوردن هر گونه اطلاعات تکمیلی مستقیما با کارآفرینان ارتباط برقرار کنید.

بررسی اجمالی

  • هدف 2020 میلیون تومان
  • کمترین سرمایه گذاری 1000 میلیون تومان
  • افزایش سرمایه گذاری 2000 میلیون تومان
  • دوره های قبلی 20 میلیون تومان
  • مرحله تحقیق و توسعه
  • نقش سرمایه گذار ساکت