اپلیکیشن تناسب اندام نبض
 • اپلیکیشن تناسب اندام نبض
  • اپلیکیشن تناسب اندام نبض

  • تهران

توضیحات مختصر

تصور کنید یک نفر بخواهد به وزن و اندام ایده آل خود برسد. این فرد احتمالا سه هدف را در نظر دارد.یک اینکه به وزن ایده آل خود برسد.دو اینکه بطور حرفه ای تر عمل کرده و با هدف تناسب اندام و جلوگیری از افتادگی پوست و سلامتی بیشتر ورزش کند.و سه اینکه اهداف زیبایی اندام و بدنسازی(با رژیم غذایی مکمل) بطور حرفه ای یا نیمه حرفه ای را در پیش گیرد. در نظر مشتری، ساده ترین راه طبیعتا این است که: بدون هزینه اضافی، شروع به رژیم گرفتن کند و یا از رژیم های منسوخ شده استفاده کند.این عمل در جامعه پزشکی تغذیه امروز نهی شده بدلیل عدم علم غذایی و در نتیجه ضربه شدید به پوست و مو و جذب ویتامین بدنی. در مرحله بعدی به سراغ اولین اطلاعات دست اول سلامتی(گوگل یا شبکه های اجتماعی) برای رسیدن به وزن خود میکند که معمولا رژیم های معمولی هستند که نسخه خاصی ندارند و اکثر اوقات رژیم یا برنامه موجود برای آنها کارساز نیست. اما اصلا بحث دریافت رژیم برای لاغری نیست! تیم تناسب اندام نبض، قابلیت های فراوان و بسیار کاربردی را برای کاربران فراهم گردانیده است که با وجود آنها، برای شروع رسیدن به تناسب اندام ، تنها اراده شما کافیست.

جزییات طرح

تجارت

تیم نبض با پشتیبانی فیزیکی و آنلاین تیم مربیان و کارشناسان غذایی تحت "اپلیکیشن تناسب اندام نبض" که نسخه اولیه آن در اپ کافه بازار سال 1398 ارائه گردید، همیشه در حال ارائه رژیم های غذایی و برنامه های تمرینی و همچنین مربیگری افراد دوره بوده و هست. بالاتر از ارائه صرفا برنامه های غذایی، مشاوره و مربیگری تمام وقت پشتیبانان و کادر مربیان نبض میباشد که فرد مورد نظر را تا رسیدن به وزن و اندام ایده آل و حتی بصورت آنلاین و با حضور مشتری در خانه، یاری می نماید. در همین راستا اپلیکیشن تناسب اندام ، با توکل بر خدا و جلو زدن به اندازه یک نسل از اپلیکیشن های پرطرفدار مشابه ایرانی و خارجی، حرکتی بسیار فعال ، در زمینه ارائه بهترین امکانات و دوره های تغییرات وزن، کالری شماری، برنامه تمرینی و برنامه های باشگاهی با یا بدون تغذیه مکمل و ترکیب فوق العاده کاربردی و هوشمندانه هوش مصنوعی و دوره تحت نظارت مربی فیزیکی را فراهم آورده است و جدا از این ها قابلیت های بسیار مهم و درآمدزای دیگری نیز دارد. اطلاعات کامل آن در تیزر ارائه اپلیکیشن نبض انشاالله به نمایش خواهد آمد. *طرح های مدل کسب و کار درآمد زایی فیزیکی در زمان پرزنت انشاالله ارائه و توضیح داده خواهد شد.

رشد

مهم ترین دستاورد های شرکت و تیم نبض تا به امروز: شرکت اندیشه نو آوران نبض با مدل کسب و کار B to C از سال 1397 به ایده پردازی و ساخت پروتوتایپ نسخه اول اپلیکیشن خود با قابلیت های ساخت پلن های تغییرات وزن و تناسب اندام و ایجاد دوره در اپلیکیشن پرداخته و شکر خدا موفق بوده و دارای نتایج و نمونه نهایی مشتریان(البته فعلا بصورت حضوری و فیزیکی) میباشد. از دستاورد های مهم دیگر نبض، قرارداد و آغاز همکاری با خانم دکتر دلوریان زاده بعنوان متخصص تغذیه با شماره نظام پزشکی در تیم نبض و 4 نفر از کارشناسان تربیت بدنی میباشند. از لحاظ بازاریابی، شرکت و تیم نبض حدود 9 ماه است که در کنار رقبا بصورت جدی وارد فعالیت و تولید محتوا شده و شکر خدا توانسته ایم اکثرا تمام نیاز مردم چه برای تولید محتوا و چه امکانات سامانه اینترنتی(و ارتباط آن با ارتباطات و دستگاه های واقعی) را پیدا کنیم. و همچنین فایل های اسکچ تمامی سامانه های مجازی اپلیکیشن تناسب تناسب اندام نبض و وبسایت اصلی بهمراه پنل آن(نبضی) همراه با وایر دقیق صفحات پنل وبسایت و طرح پروتایپ وبسایت برای بهره برداری، کاملا آماده میباشد. *اطلاعات کامل طرح و امکانات و همچنین KRI و KPI های موجود، در فایل پیوست در جلسه ارائه انشاالله بیان خواهد شد.

بازار

بازار کل مشتریان هدف این مجموعه بطور کل و طبق آمار وزارت بهداشت، 70 درصد مردان و زنان ایرانی (رشد 5.5 برابری افراد چاق از سال 1359از 2 میلیون به 11 میلیون و 3.5 برابری اضافه وزن از 5 میلیون به 18 میلیون نفر و جمعیت کل هدف 29 میلیون تنها افراد دارای اضافه وزن) با سن خردسالی، بالغ و میان سال دچار اضافه و یا کاهش وزن میباشند. البته با توجه وضع فعلی کشور، در حال حاظر این روند رو به افزایش بوده و بدلیل مسائل ناشی از قرنطینه خانگی به مدت طولانی، در اکثر شهرها و شهرستان ها و بویژه کلانشهرها، مطابق آمار مردمی شاهد افزایش روند اضافه وزن افراد بوده ایم. علاوه بر جامعه بالا، نبض امکانات بسیار مطلوبی را برای اکثر جامعه هدف از رنج 15 الی 40 سال که تمرینات ورزشی بدنسازی با اهداف زیبایی اندام انجام میدهند را تدارک دیده است.(یا میخواهند انجام دهند و با اندکی پوش وارد میشوند.) در حال حاظر و در قدم اول هدف ما تامین حدودا 60 درصد نیاز های کل این جامعه هدف، براساس تحقیق و توسعه و بازاریابی تیم نبض، برای رسیدن به وزن و اندام ایده آل میباشد.

آینده

این طرح با توکل به خدا، در نسخه اولیه و پس از گذشت زمان به بهترین و کامل ترین نرم افزار در حوزه هلث و تناسب اندام تبدیل میشود که تمام نیازهای افرادی که میخواهند به وزن و اندام ایده آل خود برسند را داراست. پلن های درآمد زایی: فروشِ دوره ها و پک ها بصورت حضوری و فیزیکی و یا اینترنتی هزینه ثابت باشگاه ها و مربیان فروشگاه اسپرت نبض مشاوره آنلاین و یا حضوری تناسب اندام و یا زیبایی اندام حق استفاده سامانه جیم بصورت پورسانتی از مربیان و یا باشگاه داران هزینه حق ثابت ماهیانه اعضای باشگاه نبض حق اشتراک اپلیکیشن نبض از کاربران پورسانت دریافتی از اسنپ فود

رضا شکری نایی
رضا شکری نایی
ایران

مدیریت شرکت اندیشه نوآوران نبض-مدیریت تولید محتوای تیم بازاریابی-مدیر سئو اپلیکیشن نبض

زمینه های تخصص
مدیریت-ایده پرداز-استراتژیست
مهرداد آدینه
مهرداد آدینه
ایران

زمینه های تخصص
گرافیست ui/ux اپلیکیشن
سمانه خاکساری
سمانه خاکساری
ایران

زمینه های تخصص
کارشناسی ارشد تربیت بدنی-مربی دوره های تناسب اندام وبدنسازی
دکتر دلوریان زاده
دکتر دلوریان زاده
ایران

با شماره نظام پزشکی و 30 سال سابقه رژیم نویسی

زمینه های تخصص
متخصص تغذیه تیم
دکتر دلوریان زاده
دکتر دلوریان زاده
ایران

با شماره نظام پزشکی و 30 سال سابقه رژیم نویسی

زمینه های تخصص
متخصص تغذیه تیم

تصاویر و ویدیو ها

سوال و جواب

چه سوال هایی در مورد پروژه داریدشما می توانید برای بدست آوردن هر گونه اطلاعات تکمیلی مستقیما با کارآفرینان ارتباط برقرار کنید.

بررسی اجمالی

 • هدف 1060 میلیون تومان
 • کمترین سرمایه گذاری 201 میلیون تومان
 • افزایش سرمایه گذاری 1000 میلیون تومان
 • دوره های قبلی 60 میلیون تومان
 • مرحله محصول اولیه
 • نقش سرمایه گذار ساکت